fiogf49gjkf0d

Sportovec Plzně

fiogf49gjkf0d

Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně

 

Vyhlášení prestižní ankety Sportovec Plzně patří k nejvýznamnějším sportovně-společenským událostem roku. Slavnostní odpoledne se již tradičně koná pod záštitou primátora města v obřadní síni radnice. Mezi v minulosti oceněnými nalezneme jména řady mistrů České republiky, ale i medailistů z ME, MS a olympijských her. Za všechny jmenujme např. sportovní střelkyni Kateřinu Kůrkovou (Emmons), házenkáře Filipa Jíchu, cyklistu Romana Kreuzigera, moderní pětibojaře Michala Michalíka a Barboru Kodedovou, tenistku Andreu Hlaváčkovou. Poblahopřát mladým sportovcům za jejich úspěchy přicházejí kromě vrcholných představitelů města také vynikající čeští sportovci minulosti i současnosti.

 

» Podrobnější informace k aktuálnímu ročníku.

 

Web sportovecplzne.cz

 

Navštivte web www.sportovecplzne.cz věnovaný plzeňským sportovním nadějím. Naleznete zde profily sportovců a zároveň jim můžete zaslat přání nebo vzkaz.

Soubory ke stažení - Sportovec Plzně 2016

Níže jsou k dispozici nominační formuláře pro Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně za rok 2016. Uzávěrka pro podávání nominací: 9. 1. 2017.

fiogf49gjkf0d

Aktuality

Mladí sportovci se mohou ucházet o podporu
Nadace sportující mládeže, jejímž zřizovatelem je město Plzeň, vypsala granty na podporu sportovních nadějí.
Při zahájení SPORTMANIE se projde nad hlavami diváků akrobatka na laně
Desetidenní atraktivní sportovní akce pro celé rodiny Letní SPORTMANIE Plzeň 2017, již pořádá město Plzeň, odstartuje v pátek 18. srpna ve 20 hodin v amfiteátru za OC Plzeň Plaza.
Festival Sportu se uskuteční již příští středu (21. 6. 2017)
Již 4. ročník Festivalu Sportu přinese opět den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. V OC Plzeň Plaza a přilehlém parku bude ve středu 21. 6. 2017 nachystáno více než 50 sportovních stanovišť, kde si návštěvníci na vlastní kůži budou moci vyzkoušet nejen tradiční, ale i méně obvyklé sportovní aktivity. Chybět nebude ani bohatý taneční program nebo jedinečná 30 metrů dlouhá skluzavka.
Při Sportovních hrách mateřských škol se bavilo přes 500 dětí
Více než 500 dětí z 25 plzeňských mateřských škol se zúčastnilo 2. ročníku Sportovních her mateřských škol, který se uskutečnil na Atletickém stadionu města Plzně.

fiogf49gjkf0d

Partneři

fiogf49gjkf0d

 

fiogf49gjkf0d