Výstavy Plzeň

Výstavy se sportovním zaměřením

Popularizace sportu zejména u mladé generace, představení úspěchů sportovních nadějí. Takové jsou hlavní záměry výstav, které Nadace pořádá. Obvykle jsou koncipovány do několika částí. Část věnovaná úspěchům mladých sportovců má obrazové doplnění dokreslující daného sportovce či disciplinu.

Další prostor je věnován zajímavostem přitahujícím širokou veřejnost – vzácné medaile, dresy či jiné relikvie vynikajících sportovců, sportovní fotografie profesionálů v kombinaci třeba s ukázkou sportovní trofeje (pohár pro mistry světa v hokeji) nebo autogramiádou. Poslední část bude prezentovat nejvýznamnější sportovní akce mladé generace v nejbližším období.

 

Aktuality

Sportovec Plzně 2017: nominace v žactvu a dorostu jsou otevřeny
Eliška Pechmannová a Filip Nepejchal. To jsou jména úřadujících držitelů titulu Sportovec Plzně loňského roku. Právě probíhající nominace na Sportovce Plzně 2017 jsou prvním krůčkem k rozkrytí tajenky se jmény nejlepších plzeňských sportovců v kategoriích žactva a dorostu za rok 2017.
Grant Talent Plzeň 2017: přehled úspěšných žadatelů
Nadace sportující mládeže s podporou města Plzně i v letošním roce podporuje plzeňské sportovní talenty.
Mladí sportovci se mohou ucházet o podporu
Nadace sportující mládeže, jejímž zřizovatelem je město Plzeň, vypsala granty na podporu sportovních nadějí.
Při zahájení SPORTMANIE se projde nad hlavami diváků akrobatka na laně
Desetidenní atraktivní sportovní akce pro celé rodiny Letní SPORTMANIE Plzeň 2017, již pořádá město Plzeň, odstartuje v pátek 18. srpna ve 20 hodin v amfiteátru za OC Plzeň Plaza.

Partneři