Nominujte Sportovce Plzně 2017 v kategoriích žactva a drostu. Podrobnější informace a formuláře naleznete na www.sportovecplzne.cz.

Projekt Pohyb 1P se snaží rozhýbat děti i jejich rodiče. V roce 2017 zavítá do více než 40 školek.

Navštivte web www.sportovecplzne.cz, kde si můžete prohlédnout profily plzeňských sportovních nadějí a povzbuďte je zasláním gratulace, vzkazu či přání. » Přejít na web

Sportovních her mateřských škol v Plzni se zúčastnilo více než 500 dětí. Druhý ročník SHMŠ se uskutečnil v úterý 16. května 2017. Skvělé počasí, úžasné výkony nejmenších sportovců a báječná atmosféra, kterou vytvořily týmy všech zúčastněných MŠ. » Více

Festival Sportu i v roce 2017 bavil tisíce dětí. Podrobnější informace na www.festivalsportu.cz.

O nadaci

Posláním NSM je zlepšování podmínek pro výběr, výchovu a další rozvoj sportovně talentované mládeže. Vedle sportovních talentů podporuje i významné sportovní akce pořádané v dané věkové kategorii, klade důraz na ocenění a prezentaci úspěchů mladých sportovců, realizuje vlastní projekty a programy.

Pro žadatele

Informace pro žadatele o podporu, vypsané granty, formuláře žádostí.

 

více

Koho jsme podpořili

Projděte si plejádu sportovců, které NSM podpořila v jejich začátcích, a ze kterých se následně staly opravdové hvězdy sportovního nebe.
více

Partneři 

Projekty

Vedle grantů a přímých příspěvků třetím osobám realizuje NSM také vlastní projekty.

více

Pohyb a zdraví, o.p.s.

Obecně prospěšnou společnost Pohyb a zdraví, o.p.s. založila Nadace sportující mládeže pro pokrytí širšího záběru podpory sportování mládeže.

více


ČASPV ČSS SSS ČR