Aktuality

Sportovec Plzně 2017: nominace v žactvu a dorostu jsou otevřeny
Eliška Pechmannová a Filip Nepejchal. To jsou jména úřadujících držitelů titulu Sportovec Plzně loňského roku. Právě probíhající nominace na Sportovce Plzně 2017 jsou prvním krůčkem k rozkrytí tajenky se jmény nejlepších plzeňských sportovců v kategoriích žactva a dorostu za rok 2017.
Grant Talent Plzeň 2017: přehled úspěšných žadatelů
Nadace sportující mládeže s podporou města Plzně i v letošním roce podporuje plzeňské sportovní talenty.
Mladí sportovci se mohou ucházet o podporu
Nadace sportující mládeže, jejímž zřizovatelem je město Plzeň, vypsala granty na podporu sportovních nadějí.
Při zahájení SPORTMANIE se projde nad hlavami diváků akrobatka na laně
Desetidenní atraktivní sportovní akce pro celé rodiny Letní SPORTMANIE Plzeň 2017, již pořádá město Plzeň, odstartuje v pátek 18. srpna ve 20 hodin v amfiteátru za OC Plzeň Plaza.
Festival Sportu se uskuteční již příští středu (21. 6. 2017)
Již 4. ročník Festivalu Sportu přinese opět den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. V OC Plzeň Plaza a přilehlém parku bude ve středu 21. 6. 2017 nachystáno více než 50 sportovních stanovišť, kde si návštěvníci na vlastní kůži budou moci vyzkoušet nejen tradiční, ale i méně obvyklé sportovní aktivity. Chybět nebude ani bohatý taneční program nebo jedinečná 30 metrů dlouhá skluzavka.
Při Sportovních hrách mateřských škol se bavilo přes 500 dětí
Více než 500 dětí z 25 plzeňských mateřských škol se zúčastnilo 2. ročníku Sportovních her mateřských škol, který se uskutečnil na Atletickém stadionu města Plzně.
Sportovních her mateřských škol v Plzni se zúčastní stovky dětí
Druhý ročník Sportovních her mateřských škol se uskuteční v úterý 16. května 2017 na Atletickém stadionu města Plzně, v případě nepříznivého počasí v atletickém tunelu. Akce vznikla z podnětu Nadace sportující mládeže a pořádá ji město Plzeň ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pohyb a zdraví.
Nenechte si ujít on-li chat s nejlepšími sportovci Plzně roku 2016
Eliška Pechmannová a Filip Nepejchal budou ve středu 19. 4. od 16:30 hod. odpovídat v on-line chatu na dotazy návštěvníků portálu Regionplzen.cz.
Sportovci Plzně 2016 jsou Eliška Pechmannová a Filip Nepejchal
Plzeň zná nejlepší sportovce roku 2016 v kategoriích žactva a dorostu. V obřadní síni plzeňské radnice se jimi stali Eliška Pechmannová (sportovní aerobik) a Filip Nepejchal (sportovní střelba).
Kdo bude Sportovcem Plzně 2016?
Ve čtvrtek 23. března budou známi vítězové jednotlivých kategorií ankety Sportovec Plzně 2016 v kategoriích žactva a dorostu. Akci každoročně vyhlašuje Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora města.
Sportovec Plzně 2016 - přehled oceněných
Ve čtvrtek 23. 3. 2017 v obřadní síni plzeňské radnice proběhne Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně 2016 v kategoriích žactva a dorostu.
Probíhá nominace nejlepších mladých sportovců města Plzně za rok 2016
Jubilejní dvacátý ročník ocenění nejlepších sportovců města Plzně v kategoriích žactva a dorostu se uskuteční v průběhu března 2017. Nominace nejlepších jednotlivců i družstev je možné zasílat již nyní.
Sportovec Plzně 2016: navrhněte kandidáty na nejlepší sportovce města v kategoriích žactva a dorostu
Do 9. 1. 2017 je možné podávat návrhy kandidátů na nejlepší sportovce města Plzně roku 2016 v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu (jednotlivci a družstva).
Plzeňské mateřinky rozhýbal projekt Pohyb 1P
Probudit a povzbudit vztah k pohybu a také zábavnou formou zjistit, jak jsou na tom předškolní děti s úrovní pohybových dovedností.
Grant Talent Plzeň 2016: přehled úspěšných žadatelů
Nadace sportující mládeže s podporou města Plzně i v letošním roce podporuje plzeňské sportovní talenty.
Město Plzeň nachystalo Olympijský park
V pátek 5. srpna otevře svoje brány Olympijský park Plzeň. Zahájení je naplánováno na 20:00 hodin. Plzeňané se mohou těšit na představení plzeňských sportovních klubů, brazilskou show a ohňostroj, který odstartuje přímý přenos zahajovacího ceremoniálu z brazilského Rio de Janeira.
Festival Sportu bavil rekordní počet návštěvníků
Téměř 6000 návštěvníků zavítalo ve středu do OC Plaza Plzeň a přilehlého parku na třetí ročník Festivalu Sportu. Na 51 sportovních stanovištích si mohli na vlastní kůži aktivně vyzkoušet tradiční i méně obvyklé sportovní discipliny.
Omezení doby pro osobní konzultace
Chcete nás navštívit? Věnujte, prosím, pozornost informacím o omezení doby pro osobní konzultace.
Festival Sportu se blíží
Již třetí ročník Festivalu Sportu, který připravuje Nadace sportující mládeže ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pohyb a zdraví, přinese opět den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. V OC Plzeň Plaza a přilehlém parku se ve středu 22. 6. 2016 objeví téměř 50 sportovních stanovišť, kde si bude moci každý aktivně a na vlastní kůži vyzkoušet nejen tradiční, ale i méně obvyklé a neznámé sportovní discipliny.
Součástí Festivalu Sportu bude Flash mob. Zapojíte se?
Unikátní příležitost stát se součástí tanečního flash mobu budou mít všichni návštěvníci Festivalu Sportu, který se 22. 6. 2016 uskuteční v OC Plzeň Plaza a přilehlém parku.
Děti z plzeňských školek si užily atmosféru významných sportovních závodů
Děti z šestnácti mateřských školek si dnes na Atletickém stadionu města Plzně užily pocity, které zažívají špičkoví sportovci na významných sportovních závodech. Nadace sportující mládeže, město Plzeň a obecně prospěšná společnost Pohyb a zdraví zde zorganizovaly první ročník Sportovních her mateřských škol.
Sportovci Plzně se stala plavkyně Tereza Polcarová a karatista Radek Štádler
Plavkyně Tereza Polcarová a karatista Radek Štádler se stali v obřadní síni plzeňské radnice nejlepšími sportovci Plzně za rok 2015 v kategoriích staršího žactva a dorostu. Akci připravila Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora Martina Zrzaveckého.
Plzeň ocení mladé sportovce, jejich profily jsou již nyní k vidění na radnici
Nejlepší sportovci města Plzně za rok 2015 v kategoriích žactva a dorostu převezmou ocenění ve čtvrtek 17. 3. 2016 na plzeňské radnici. Akci pod záštitou primátora města Martina Zrzaveckého připravuje Nadace sportující mládeže.
Sportovec Plzně 2015 - přehled oceněných
Ve čtvrtek 17. 3. se v obřadní síni radnice Plzni uskuteční Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně v kategoriích žactva a dorostu. Akci pod záštitou primátora města Plzně pana Martina Zrzaveckého připravuje Nadace sportující mládeže.
Projekt Pohyb 1P chce rozhýbat děti i jejich rodiče
Současná dětská generace trpí nedostatkem pohybu, děti tráví spoustu času v lavicích a vysedáváním u počítačů. To chce změnit projekt Pohyb 1P, který Nadace sportující mládeže cílí na děti v mateřských školkách.
Sportovec Plzně 2015: nominujte nejlepší v kategoriích žactva a dorostu
Na 11. 1. 2016 byla stanovena uzávěrka pro podávání návrhů na nejlepší sportovce města Plzně za rok 2015 v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu (jednotlivci a družstva).
Grant Mimosystém 2015: přehled úspěšných žadatelů
Přehled úspěšných žadatelů v rámci grantu Mimosystém pro rok 2015.
Festival Sportu rozpohyboval okolí Plazy
Nádherné počasí s takřka ideálními podmínkami pro sport a pohyb provázelo druhý ročník Festivalu Sportu, který se ve středu 17. 6. uskutečnil v OC Plzeň Plaza a přilehlém parku. Akci za podpory Nadace sportující mládeže připravila obecně prospěšná společnost Pohyb a zdraví.
Park za Plazou ve středu ožije pohybem a hudbou
Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy čeká na návštěvníky druhého ročníku Festivalu Sportu, který se uskuteční ve středu 17. června v obchodním centru Plzeň Plaza a přilehlém parku. Bohatý program bude probíhat od 9 do 22 hodin.
Sportovat mohou i lidé s tělesným hendikepem. Přesvědčí vás o tom na Festivalu Sportu
Návštěvníci Festivalu Sportu, který se uskuteční 17. 6. 2015 v OC Plzeň Plaza a přilehlém parku, si budou moci vyzkoušet nejen některé z více než čtyř desítek sportovních odvětví, ale také zkusit, jak mohou sportovat lidé s těžkým tělesným handicapem.
Taneční rej rozpohybuje Plazu
Ve středu 10. 6. se vnitřní prostory obchodního centra Plzeň Plaza promění v taneční parket. Od 15:30 do 18:00 hodin zde proběhnou taneční vystoupení nejrůznějších tanečních stylů.
Autogramiáda předznamená blížící se Festival Sportu
Ve středu 3. června od 17 do 18 hodin se v prodejně Decathlonu v Plzni na Borských polích uskuteční autogramiáda známých sportovců. Ta bude předzvěstí blížícího se Festivalu Sportu, který připravuje Nadace sportující mládeže ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pohyb a zdraví.
Školy se mohou registrovat k účasti na Festivalu Sportu
V OC Plzeň Plaza a přilehlém parku se 17. 6. 2015 od 9:00 hod. uskuteční Festival Sportu 2015 (FS). Pořadatelé pro zájemce z řad škol z Plzně i okolí připravili nabídku zvýhodněných balíčků.
Profily mladých sportovců jsou k vidění ve vstupních prostorách bazénu na Slovanech
Od 3. do 17. 4. 2015 jsou ve vstupních prostorách Bazénu na Slovanech k vidění profily nejúspěšnějších plzeňských sportovců roku 2014 v kategoriích žactva a dorostu.
Sportovci Plzně 2014 mezi žáky a dorostem jsou badmintonista Jan Louda a atletka Jana Reissová
V obřadní síni plzeňské radnice byli ve čtvrtek 26. 3. oceněni nejlepší sportovci města roku 2014 v kategoriích žactva a dorostu. Vítězem mezi staršími žáky se stal badmintonista Jan Louda, kategorii dorostu ovládla atletka Jana Reissová.
Plzeň vyhlásí nejlepší sportovce v kategoriích žactva a dorostu
Obřadní síň plzeňské radnice zaplní ve čtvrtek 26. 3. 2015 sportovní naděje. Osmnáctý ročník Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně za rok 2014 v kategoriích žactva a dorostu zde připravuje Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora města Martina Zrzaveckého.
Michal Michalík ukončil sportovní kariéru
Při slavnostním vyhlášení ankety "Moderní pětibojař roku 2014", které se uskutečnilo v závěru loňského roku v Praze, zakončil svou bohatou sportovní kariéru člen Pětibojařského sportovního centra v Plzni Michal Michalík.
Sportovec Plzně 2014 v kat. žactva a dorostu
Do 7. 1. 2015 je možné podávat návrhy kandidátů na nejlepší sportovce města Plzně za rok 2014 v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu (jednotlivci a družstva).
Nadace ČEZ podpořila projekt Pobyb 1P
Částkou 50 186 Kč, která se vyšlapala na Oranžovém kole v rámci ČEZ Plzeňského půlmaratonu, podpořila Nadace ČEZ projekt Pohyb 1P, který ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pohyb a zdraví připravuje Nadace sportující mládeže.
Grant Soutěž: přehled úspěšných žadatelů
Přehled úspěšných žadatelů v rámci grantu Soutěž pro rok 2014. Všichni úspěšní žadatelé byli kontaktováni prostřednictvím e-mailu uvedeného v žádosti s výzvou k podpisu smlouvy a s pokyny k provedení vyúčtování.
78. MŠ hostila projekt Pohyb 1P
Prozatím poslední školkou, kde v říjnu proběhla akce projektu Pohyb 1P byla ve čtvrtek 23. října 78, MŠ v Plzni Sokolovské ulici.
Děti z 60. MŠ v Plzni si otestovaly pohybové dovednosti
Ve středu 15. října se v 60. MŠ v Plzni uskutečnilo zjišťování pohybových dovedností dětí v předškolním věku v rámci projektu Pohyb 1P.
Pohyb 1P se vrací do školek na MO Plzeň 1
V pátek 10. 10. se v 87. mateřské školce v Plzni na Lochotíně uskutečnilo zjišťování pohybových dovedností dětí předškolního věku Pohyb 1P.
V 5. MŠ na Slovanech odstartoval Pohyb 1P
První mateřskou školkou, která v roce 2014 přivítala tým projektu Pohyb 1P, byla 6. října 5. mateřská škola v Zelenohorské ulici v Plzni na Slovanech.
Podpořte NSM a přijďte na Plzeňský půlmaraton šlapat na Oranžovém kole Nadace ČEZ
Rádi bychom Vás jménem Nadace sportující mládeže pozvali na jednu z akcí projektu Oranžové kolo Nadace ČEZ. V rámci "ČEZ Plzeňského půlmaratonu", který se koná 4. 10. 2014 od 11 do 15 hodin v areálu Západočeské univerzity v Plzni na Borských polích, bude možné šlápnout do pedálů a pomoci získat finanční prostředky na dobrou věc.
Grant Mimosystém 2014: přehled úspěšných žadatelů
Přehled úspěšných žadatelů v rámci grantu Mimosystém pro rok 2014.
Z vítězství ve fotografické soutěži se radovali žáci 25. ZŠ Plzeň
Od dubna do června probíhala v rámci Festivalu Sportu fotografická soutěž, do které se mohly zapojit základní školy z Plzeňského kraje. Vítězné fotografie byly následně k vidění při Festivalu Sportu. Z vítězství v soutěži se radovali žáci 25. ZŠ Plzeň z Chválenické ulice.
Přijďte ve středu 18. 6. od OC Plzeň Plaza na Festival Sportu
Již tuto středu se v OC Plaza Plzeň a přilehlém parku uskuteční sportovně hudební festival určený především pro děti a mládež.
Program Festivalu Sportu
Ve středu 18. 6. 2014 se v OC Plaza Plzeň a přilehlém parku uskuteční sportovně hudební festival určený především pro děti a mládež. Podívejte se na orientační časový harmonogram Festivalu Sportu.
Autogramiáda hvězd předznamenala blížící se Festival Sportu
Každý, kdo 4. června zavítal do plzeňského Decathlonu, se mohl vyfotit nebo si odnést podpis některého z českých olympioniků.
Vypsán grant Mimosystém pro rok 2014
Nadace sportující mládeže otevírá pro rok 2014 možnost žádat o nadační příspěvky v rámci grantu Mimosystém.
Omezení doby pro osobní konzultace v pondeli 22. 9. 2014
V pondělí 22. 9. 2014 je doba pro osobní konzultace omezena na dobu od 10 do 12 hod. Děkujeme za pochopení.
Fotografická soutěž pro základní školy z Plzeňského kraje
Od 18. dubna probíhá jako doprovodná aktivita Festivalu Sportu fotografická soutěž pro základní školy z Plzeňského kraje. Od 18. do 20. 6. proběhne výstava deseti nejlepších fotografií v prostorách OC Plzeň Plaza.
Sportovci Plzně 2013 mezi žáky a dorostem je plochodrážník Mády a cyklista Snášel
V obřadní síni plzeňské radnice byli ve čtvrtek odpoledne vyhlášeni nejlepší sportovci města za rok 2013 v kategoriích žactva a dorostu. V kategorii staršího žactva se vítězem stal závodník na ploché dráze Roman Mády. Dorostencům kraluje cyklista Jaroslav Snášel.
Omezení doby pro osobní konzultace
Ve středu 21. 5. 2014 je doba pro osobní konzultace z důvodu jednání správní rady NSM omezena na 10-12 a 14-15 hod. Děkujeme za pochopení.
Plzeň ocení sportovní talenty, jejich profily jsou k vidění na radnici
Obřadní síň plzeňské radnice bude ve čtvrtek 20. 3. 2014 patřit sportovním nadějím. Sedmnáctý ročník Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně za rok 2013 v kategoriích žactva a dorostu připravuje Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora města Martina Baxy.
Sportovec Plzně 2013: Nominace jednotlivců a družstev
Seznam jednotlivců a družstev, kteří budou oceněni při Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně. Profily všech navržených sportovců i družstev (nejen níže uvedených) se představí na výstavě SPORT 2014 v mázhauzu radnice v Plzni od 17. 3. 2014 do 4. 4. 2014 (poslední den pouze do cca 11 hod.).
Grant Talent a Soutěž: přehled úspěšných žadatelů
Přehled úspěšných žadatelů v rámci grantů Talent a Soutěž pro rok 2013. Všichni úspěšní žadatelé byli kontaktováni prostřednictvím e-mailu uvedeného v žádosti s výzvou k podpisu smlouvy a pokyny k provedení vyúčtování.
Školky z prvního plzeňského obvodu se zapojily do projektu Pohyb 1P
Vybrané mateřské školky z prvního plzeňského obvodu se jako již tradičně zapojily do projektu Pohyb 1P zaměřeného na zjišťování pohybových dovedností dětí v předškolním věku.
Nominujte nejlepší sportovce Plzně za rok 2013 v kat. žactva a dorostu
Do 6. 1. 2014 přijímá Nadace sportující mládeže návrhy kandidátů na nejlepší sportovce města Plzně za rok 2013 v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu (vždy jednotlivci a kolektivy).
Omezení doby pro osobní konzultace - středa 13. 11. 2013
Ve středu 13. 11. 2013 je doba pro osobní konzultace z důvodu zasedání správní rady omezena na dobu 10-12 hod. Ve středu 6. 11. 2013 je naopak doba pro osobní konzultace zachována v plném rozsahu. Děkujeme za pochopení.
V Plzni se i v roce 2013 rozběhne projekt Pohyb 1P
Stejně jako v předcházejících letech se ve vybraných školkách v Plzni a Plzeňském kraji uskuteční zjišťování pohybových dovedností dětí v rámci projektu Pohyb "1P". Již dříve Nadace sportující mládeže ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pohyb a zdraví realizovala akci v Jaroměři.
Grant Mimosystém: přehled úspěšných žadatelů
Přehled úspěšných žadatelů v rámci grantu Mimosystém pro rok 2013.
Akce ,,Hýbej se a sportuj-buď IN s rádiem Kiss Proton!“ rozproudila Lochotín
V neděli 22. 9. 2013 patřil Lochotín sportu. S podporou MO Plzeň 1 a pod záštitou jejího starosty Mgr. Miroslava Brabce se zde konala prezentační a sportovně náborová akce „Hýbej se a sportuj – buď IN s rádiem Kiss Proton!“, která byla zároveň součástí oslav 20. výročí založení Nadace sportující mládeže a 10 let existence obecně prospěšné společnosti Pohyb a zdraví.
Kanceláře NSM naleznete v Podmostní 4
Nadace sportující mládeže upozorňuje na změnu adresy. Kancelář nadace je možné od 1. září navštívit v Podmostní 4, Plzeň (vedle Parkovacího domu Rychtářka). Vstup do budovy je předním vchodem od Tyršovy ulice.
Ice Park ožije sportem
V neděli 22. září bude areál Ice Parku v Plzni na Lochotíně patřit pohybu, sportu, dětem a dobré zábavě. Akci „Hýbej se a sportuj, buď IN!“ zde pod záštitou starosty MO Plzeň 1 Mgr. Miroslava Brabce připravuje Nadace sportující mládeže.
Rozhovor s Františkem Berkou v MF Dnes
V sobotu 3. srpna vyšel v MF Dnes v rubrice Nadhled rozhovor s manažerem NSM Františkem Berkou věnovaný především dvacátému výročí založení Nadace sportující mládeže.
Upozornění: Z důvodu rekonstrukce kanceláře NSM pro veřejnost uzavřeny
Z důvodu rekonstrukce tribuny Městského stadionu ve Štruncových sadech a přesunu kanceláře NSM do nových prostor je doba pro osobní konzultace s platností od pondělí 6. 5. 2013 až do odvolání zrušena.
Házenkářky HC Plzeň budou bojovat v baráži o WHIL
Dne 26. 5. 2016 od 16:00 hodin přivítají házenkářky HC Plzeň v baráži o WHIL tým HC Zlín. Utkání se uskuteční ve sportovní hale Borský park.
Sportovci roku 2012 jsou v Plzni badmintonista Louda a kick-boxer Wiesner
Plzeň již zná nejlepší sportovce roku 2012 v kategoriích žactva a dorostu. Pro nejvyšší ocenění si ve čtvrtek v obřadní síni plzeňské radnice došel badmintonista Jan Louda a kick-boxer Jáchym Wiesner. Pro oba je to v anketě premiérový triumf.
Výstava SPORT 2013, mázhauz radnice v Plzni
Od soboty 16. 3. do 29. 3. 2013 bude mázhauz radnice v Plzni hostit výstavu SPORT 2013, kterou ve spolupráci s Pohyb a zdraví, o.p.s. připravuje Nadace sportující mládeže.
Omezení doby pro osobní konzultace - středa 24. 4. 2013
Ve středu 24. 4. 2013 je doba pro osobní konzultace z důvodu zasedání správní rady omezena na dobu 10-12 hod. a 14-15 hod. Děkujeme za pochopení.
NSM ocení nejlepší sportovce Plzně roku 2012
Obřadní síň plzeňské radnice ve čtvrtek 14. 3. 2013 zaplní sportovní naděje. Šestnáctý ročník ankety Sportovec Plzně v kategoriích žactva a dorostu připravuje Nadace sportující mládeže pod záštitou primátora města Martina Baxy.
Sportovec Plzně 2012: Přehled nominovaných
Přehled nominací pro Vyhlášení nejlepších sportovců města Plzně 2012 v kategoriích žactva a dorostu. Všem nominovaným byly poštou zaslány pozvánky.
Omezení doby pro osobní konzultace
Ve středu 13. 2. 2013 je doba pro osobní konzultace z důvodu zasedání správní rady omezena na dobu 10-12 hod. Děkujeme za pochopení.
9. ročník Memoriálu Josefa Žaloudka tuto sobotu
Již devátý ročník memoriálu Josefa Žaloudka proběhne nadcházející sobotu v Městské hale na Slovanech. Jeden z nejprestižnějších žákovských halových turnajů v Čechách pro věkovou kategorii U15 se bude i letos konat pod patronací starosty UMO Plzeň 2 pana Ing. Lumíra Aschenbrennera a ve spolupráci s Nadací sportující mládeže.
Vypsány granty TALENT a SOUTĚŽ pro rok 2013
Nadace sportující mládeže otevírá pro rok 2013 možnost žádat o nadační příspěvky v rámci grantů TALENT a SOUTĚŽ.
Vyhlášení nejlepších sportovců Plzně za rok 2012
Do 7. 1. 2013 přijímá Nadace sportující mládeže návrhy kandidátů na nejlepší sportovce města Plzně za rok 2012 v kategoriích mladšího žactva, staršího žactva a dorostu (vždy jednotlivci a kolektivy).
Omezení doby pro osobní konzultace
Ve středu 12. 12. 2012 je doba pro osobní konzultace z důvodu zasedání správní rady omezena na dobu 10-12 hod. V domě vánočních svátků (24. 12. - 31. 12. 2012) je doba pro osobní konzultace zrušena. Děkujeme za pochopení.
Projekt Pohyb "1P" se představil v pořadu Sama doma
Projekt Pohyb "1P", který je samostatnou součástí kampaně Česko se hýbe, se představil v pořadu České televize Sama doma.

Aktuality

Sportovec Plzně 2017: nominace v žactvu a dorostu jsou otevřeny
Eliška Pechmannová a Filip Nepejchal. To jsou jména úřadujících držitelů titulu Sportovec Plzně loňského roku. Právě probíhající nominace na Sportovce Plzně 2017 jsou prvním krůčkem k rozkrytí tajenky se jmény nejlepších plzeňských sportovců v kategoriích žactva a dorostu za rok 2017.
Grant Talent Plzeň 2017: přehled úspěšných žadatelů
Nadace sportující mládeže s podporou města Plzně i v letošním roce podporuje plzeňské sportovní talenty.
Mladí sportovci se mohou ucházet o podporu
Nadace sportující mládeže, jejímž zřizovatelem je město Plzeň, vypsala granty na podporu sportovních nadějí.
Při zahájení SPORTMANIE se projde nad hlavami diváků akrobatka na laně
Desetidenní atraktivní sportovní akce pro celé rodiny Letní SPORTMANIE Plzeň 2017, již pořádá město Plzeň, odstartuje v pátek 18. srpna ve 20 hodin v amfiteátru za OC Plzeň Plaza.

Partneři